Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Bezva příběh

Bezva lidi z výrobní společnosti na Moravě dali hlavy dohromady a vytvořili pro vás značku ekologických produktů Bez, která představuje jednoduchost jak ve složení, tak i v designu. Díky vysoké kvalitě produktů Bez je úklid s nimi bezpečný nejen pro vaše zdraví. 

Denně pracujeme s pracími a úklidovými prostředky, testujeme je a vylepšujeme. Sami máme své domácnosti a děti, o které se snažíme pečovat co nejcitlivějším způsobem. A protože každodenní uklízení a práce v domácnosti nejsou vždy bezstarostné, vytvořili jsme pro vás tuto řadu produktů bez příměsí, které skvěle účinkují a mají všestranné využití, aby byl váš úklid co nejpohodovější.

Postupně se můžete těšit na další výrobky bez negativního dopadu na životní prostředí, navíc ve zcela recyklovatelných rPET obalech, které pomáhají v udržitelnosti a snižují množství odpadu na planetě. My do nich balíme například Bílý ocet a věříme, že to ocení každá domácnost se srdcem pro přírodu. 

A protože máme více než 30 letou praxi ve výrobě, budeme vám podávat ověřené informace bez příkras a poskytovat praktické rady a tipy, jak můžete tyto výrobky používat tak, aby vám šetřily čas i peníze. Díky cenám výrobce je u nás navíc pořídíte za bezkonkurenční ceny.

 

 

Čtěte naše návody a sledujte nás také na Facebooku a Instagramu